Hotel

O hotelu

Hotel „RAPA” oferuje państwu 27 miejsc noclegowych w 16 pokojach 1 i 2-osobowych oraz w apartamencie. W pokojach obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nasza recepcja czynna jest od 6.00 do 22.00 godziny. W hotelu posiadamy salę bilardową. W okresie wiosenno-letnim przy restauracji otwieramy ogródek, gdzie można miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatny internet. Umożliwiamy rezerwację miejsc on-line. Akceptujemy karty kredytowe. Płatności przelewem poza rezerwacją online wymagają wcześniejszego ustalenia z recepcją.

Do dyspozycji gości posiadamy parkingi:

  • ogólnodostępny, bezpłatny i niemonitorowany przed budynkiem hotelu
  • zamykany, płatny (9 zł/ 1 doba/ 1 auto) i monitorowany za budynkiem hotelu. Parking ten przeznaczony jest dla samochodów osobowych i małych samochodów dostawczych. Liczy 11 miejsc parkingowych. Informacja o możliwości skorzystania z parkingu i wskazanie wjazdu w recepcji hotelu.

Przydatne informacje

Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00 następnego dnia.
Ceny pokoi zawierają śniadanie w formie szwedzkiego stołu, które serwujemy w restauracji hotelowej w godzinach 6:30 – 9:30. Nasi goście wybierać mogą spośród różnych dań i produktów (w tym regionalnych). Więcej o śniadaniach i kuchni na stronie Restauracja.

Green Velo MPR

Nasz hotel znajduje się 100 metrów od szlaku dla rowerzystów Green Velo. Posiadamy Certyfikat MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. W związku z tym oferujemy:

  • jednodniowe noclegi dla rowerzystów
  • bezpieczne miejsce do przechowania rowerów
  • zapewniamy narzędzia i bliskość sklepu rowerowego

Jesteś rowerzystą? Dowiedz się więcej.

Sale konferencyjne

Hotel dysponuje dwoma salami: większą – klimatyzowaną dla max 60 osób oraz mniejszą – dla max 20 osób
Wynajęcie większej sali do 5 godzin to koszt 400 zł, każda następna godzina 60 zł, natomiast wynajęcie sali mniejszej do 3 godzin wiąże się z kosztem 150 zł, każda następna godzina – do 10 osób to 30 zł, 10-20 osób – 40 zł. (ceny netto)